МІКРОАВТОБУСИ ДЛЯ ДИТЯЧИХ БУДИНКІВ СІМЕЙНОГО ТИПУ САДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Сьогодні Директор Департаменту міжнародного співробітництва та економічного розвитку Олександр КУЧКОВ та начальник Управління у справах дітей Юрій КАЛІНОВСЬКИЙ урочисто отримали від Фонду «Партнерство за сильну Україну» два мікроавтобуси для дитячих будинків сімейного типу Садівської сільської ради.

Сумська обласна державна адміністрація – обласна військова адміністрація виражає свою вдячність за підтримку Фонду «Партнерство за сильну Україну» (ФПСУ) із впровадження заходів з відновлення та розвитку громад Сумської області.

Довідково: ФПСУ є проєктом міжнародної технічної допомоги, що реалізується Chemonics International Inc. та Chemonics UK, та фінансується Міністерством закордонних справ і у справах Співдружності націй Великої Британії з додатковим фінансуванням від урядів інших держав, включаючи уряди США, Канади, Швеції, Швейцарії, Фінляндії та Нідерландів.

ФПСУ реалізує проєкти на звільнених і прифронтових територіях, опікуватиметься підтримкою довгострокового розвитку громад, які постраждали від збройної агресії Росії, запобіганням подальшій ескалації та підготовкою до плавної і безперешкодної соціальної, економічної та політичної реінтеграції тимчасово окупованих територій.