НОВИЙ РІВЕНЬ СПІВРОБІТНИЦТВА З МІЖНАРОДНИМ КОМІТЕТОМ ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА

3 квітня відбулася зустріч голови Сумської обласної державної адміністрації – начальника обласної військової адміністрації Володимира АРТЮХА з делегацією Міжнародного Комітету Червоного Хреста на чолі з керівницею його харківського офісу Стефані ГАРТЛАХЕР.

Під час зустрічі була висловлена подяка за надану допомогу громадам Сумської області. Зокрема, за новостворені бригади (наразі їх уже 6), які працюють в 5-кілометровій зоні на благо населення громад, надають гуманітарну допомогу, допомогу евакуйованому населенню та особам, які постраждали після обстрілів. Також було обговорено пілотний проєкт з будівництва модульного містечка у м. Суми та етапи його реалізації, мобільні укриття в Краснопільській, Середино-Будській та Хотінській громаді. Окремо було озвучено питання, що виникають під час повернення населення на територію України у пункті пропуску Покровка.

Особливу увагу було приділено окремій категорії населення, які не мають наміру/бажання евакуюватися з 5-кілометрової зони бойових дій, зокрема визначенню причин та потреб осіб, котрі залишаються в прикордонній зоні.

Висловлюємо подяку нашим міжнародним партнерам у неоціненно важливій допомозі Сумській області та їх внеску в якнайшвидшу Перемоги України.