ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ 2024 РОКУ :ЧІТКИЙ ТА СИСТЕМАТИЧНИЙ ЗБІР ПОКАЗНИКІВ ДЛЯ МІЖНАРОДНИХ ПАРТНЕРІВ

Важливість обміну інформацією між громадами, обласною військовою адміністрацією та міжнародними донорами - саме це підкреслив перший заступник начальника Сумської обласної військової адміністрації Тараса Савченко на першому у 2024 році засіданні Регіонального офісу міжнародного співробітництва.

Співпраця з міжнародними партнерами є надзвичайно важливою для розвитку Сумщини. Також у ході заходу було поінформовано присутніх про результати засідання Ради партнерів з відновлення і розвитку Сумщини, яке відбулось 16 лютого в Сумах. Окремими тезами були ініціативи, по-перше, щодо залучення коштів саме в проєкти розвитку економіки, тобто поступовий перехід від гуманітарної підтримки до відновлення економічної стійкості, а, по-друге, щодо обміну інформацією з партнерами для більш прозорої та скоординованої співпраці.

«Нашим міжнародним партнерам ми надаватимемо інформаційний щомісячний дайджест, в якому коротко буде розміщена актуальна інформація про Сумщину – від безпекової ситуації, до актуальних потреб регіону та новин із життя області. А від них очікуємо щоквартальних звітів, планів та пропозицій щодо подальшої співпраці. – повідомив він. – Крім того, зараз створюється цифровий веб-портал, який допоможе через єдину цифрову платформу показувати потреби усіх громад та відслідковувати проєкти, які міжнародні партнери реалізують в громадах».