РОЗВИВАЄМО ПАРТНЕРСТВО ЗАДЛЯ СИЛЬНОЇ ТА БЕЗПЕЧНОЇ СУМЩИНИ

Відбулася зустріч першого заступника голови Сумської обласної державної адміністрації – начальника обласної військової адміністрації Тараса САВЧЕНКА з представниками Фонду «Партнерство за сильну Україну» (Chemonics International inc. / PFRU ) на чолі з Астрітом ІСТРЕФІ. До зустрічі долучилися представники Головного управління Національної поліції України у Сумській області.

Під час зустрічі міжнародними партнерами презентовано проєкт «Громадська безпека», який покликаний сприяти зміцненню довіри між місцевою владою, місцевими органами правопорядку (такими як поліцейський офіцер громади та патрульна поліція) і громадянами шляхом просування підходу щодо створення умов безпеки на територіях, що перебували під російською окупацією або постраждали від російської агресії.

Окреслений проєктом підхід спрямований на покращення відносин між громадянами, місцевою владою та органами правопорядку, а також подальшу співпрацю з міжнародними донорами у створенні безпечного середовища.

Також у ході зустрічі було обговорено пріоритети та потреби Головного управління Національної поліції України у Сумській області, задоволення яких потребує залучення допомоги міжнародних партнерів.

За результатами зустрічі досягнуто домовленостей щодо подальших кроків у реалізації проєкту «Громадська безпека» та встановлено попередніх дедлайни для його учасників.