СПІВРОБІТНИЦТВО ЗАРАДИ ПЕРЕМОГИ

Відбулася зустріч голови Сумської обласної державної адміністрації-начальника обласної військової адміністрації – Володимира Артюха з делегацією Представництва Датської Ради у справах біженців в Україні на чолі з Джуліаном Закрзевські.

У ході зустрічі було обговорено питання щодо впровадження програми з відновлення житла постраждалих домогосподарств, економічного відновлення сільського господарства, програми соціально-правового захисту населення, програми багатоцільової грошової допомоги та надання непродовольчих наборів внутрішньо переміщеним особам та вразливим категоріям населення, які постраждали від збройного конфлікту в Сумській області. Визначилися також щодо реалізації вказаних програм у 2024 році. Зокрема, особливу увагу буде приділено питанням гуманітарного розмінування.

За підсумками зустрічі підписано Меморандум про взаєморозуміння між Представництвом Датської Ради у справах біженців в Україні та Сумською обласною державною адміністрацією – обласною військовою адміністрацією.