майдан Незалежності, 2,
м.Суми, 40000 
0542 78 98 31
е-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
facebook

 

Регіональний офіс міжнародного співробітництва

Регіональний офіс міжнародного співробітництва – ініціатива Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, що має на меті розвиток взаємодії місцевих та регіональних влад з міжнародними партнерами, які прагнуть співпрацювати на рівні області та територіальної громади.

Про Регіональний офіс міжнародного співробітництва (презентація)

Розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації № 175-ОД «Про Офіс регіонального центру міжнародного співробітництва» від 04.05.2023

-----

Незважаючи на відступ агресора із Сумської області, війна триває. Сумщина має найбільший кордон з росією, отже метою є формування нових підходів та сценаріїв розвитку територій, створення сучасної філософії життя в прикордонні. Рівень соціально-економічного розвитку визначатиме як подальший перебіг воєнних дій, так і спроможність нашої держави успішно відбудуватися після їх закінчення.

Стратегія відновлення та розвитку економіки Сумської області на 2022-2024 роки містить аналіз сценаріїв розвитку області, які визначають бачення можливостей та результати майбутнього Сумщини. Також сформовано каталог проєктних ідей, що буде реалізовуватися територіальними громадами області за підтримки центральних органів державної влади та міжнародних партнерів.

У червні 2023 року Стратегію актуалізовано з врахуванням поточної ситуації, що склалася у 2022-2023 роках, внутрішніх та зовнішніх факторів, а також наявних механізмів та інструментів, що запроваджені в державі для ліквідації наслідків повномасштабної війни та пришвидшення відновлення економіки. У Стратегії враховано Цілі сталого розвитку, що були ухвалені Організацією Об’єднаних Націй у 2015 році, а також документи Європейського Союзу у сфері регіональної політики.

 

 

ПРОДОВЖУЄМО АКТИВНО ВЗАЄМОДІЯТИ З ЄВРОПЕЙСЬКИМИ ПАРТНЕРАМИ ТА РОЗШИРЮЄМО ГОРИЗОНТИ МІЖНАРОДНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА

З 18 по 23 вересня відбувся навчальний візит до м. Прага (Чеська Республіка) радника патронатної служби голови Сумської обласної державної адміністрації Олени КІРЄЄВОЇу складі групи гендерних радниць та радників з України за підтримки OSCE projects in Ukraine / Проєкти ОБСЄ в Україні.

У ході навчальної поїздки представники України ознайомилися з роботою Уряду, палати депутатів Парламенту Чеської Республіки та представниками Празької мерії.

СИСТЕМАТИЗУЄМО МІЖНАРОДНУ СПІВПРАЦЮ, ПРАЦЮЄМО РАЗОМ З ГРОМАДАМИ НАД РОЗВИТКОМ ІСНУЮЧИХ ТА ПОШУКОМ НОВИХ МІЖНАРОДНИХ ПАРТНЕРСТВ

Саме ці тези були головними під час Координаційної зустрічі Регіонального офісу міжнародного співробітництва під головуванням першого заступника начальника Сумської обласної військової адміністрації Тараса САВЧЕНКА

Сумщина має відновлюватися та розвиватися. Для цих цілей наразі акумулюються зовнішні ресурси, залучається міжнародна підтримка. Основний акцент на відновленні зв’язків та налагодженні міжнародних контактів.

РЕАНІМОБІЛЬ ВІД МЕККЕНГАЙМ ДОПОМОГА

10 вересня відбулася передача благодійної допомоги у вигляді реанімобіля  для Сумської області, під час зустрічі керівництва обласної військової адміністрації з керівником німецької компанії Pohl Gruppe, приватним благодійником Стефаном Полєм (Stefan Pohl).

Стефан Поль – бізнесмен, політик, волонтер, засновник громадської організації «Меккенгайм Допомога», створеної у 2021 році. З початком російсько-загарбницької війни проти України волонтери цієї організації надавали допомогу жінкам та дітям з України, які змушені були виїхати до Німеччини. Через 5 днів після початку війни частина волонтерів здійснила транспортування першої допомоги в Україну.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОГРАМИ «FIT FOR PARTNERSHIP WITH GERMANY» ДЛЯ МЕНЕДЖЕРІВ МЕДИЧНОЇ ГАЛУЗІ

Для українських менеджерів медичної галузі області відбулася презентація програми «Fit for Partnership with Germany».

Представник КНП "Центральна міська клінічна лікарня» СМР, Марина Новицька, учасниця програми в 2023 році, поділилася досвідом та враженнями від участі в програмі для групи «Менеджмент в сфері охорони здоров’я» та спонукала гостей діяти та брати участь.