Навчання та стажування

Fit for partnership with Germany
Партнерство з Німеччиною

http://ukraine.managerprogramm.de

 

Дана програма є елементом зовнішньоекономічної політики Німеччини і шляхом стажувань в Німеччині сприяє виходу українських підприємств на міжнародні ринки, пошуку шляхів реструктуризації підприємств, підвищенню кваліфікації українських менеджерів через отримання ними нових компетенцій в сферах ведення бізнесу з німецькими та іншими іноземними партнерами, ведення переговорів з представниками інших країн.

 

 

Як стати учасником Програми:

  • Звернутись за інформацією або консультацією до Сумської партнерської платформи (Департамент економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації (тел. (0542) 62-08-47) або до Програмного бюро в Києві (тел.: +38 044 228 42 54, +38 044 228 42 53, +38 044 531 30 61).
  • Заповнити анкету в електронній формі та надіслати до Сумської партнерської платформи або до Програмного бюро.
  • Підготувати документи для проходження співбесіди
  • Пройти конкурсний відбір у м. Суми або в м. Києві

 

Процедура проведення співбесіди з претендентами на стажування

1. Співбесіда триває в середньому 20 хвилин.

2. У процесі співбесіди з'ясовуються:

  • Рівень знання іноземної мови.
  • Мета і конкретні завдання для участі у Програмі, очікувані результати, спрямовані на здійснення конкретної коопераційної ідеї щодо співпраці з німецьким бізнесом.
  • Підприємства та організації, з якими претендент має намір встановити контакти.

3. Коопераційна ідея в подальшому буде основою коопераційного проекту, над яким учасник буде працювати за допомогою німецького освітнього центру. Робота над проектом розпочинається за два місяці до поїздки в Німеччину.

4. Під час співбесіди претендент попереджається про те, що:

  • Якщо до від'їзду у країну стажування претендент змінить місце роботи та свої наміри щодо місця стажування, то він повинен заздалегідь повідомити про це Департамент, який надасть відповідну інформацію організаторам стажування.

Результати співбесіди повідомляються кандидатам через два тижні.

За 14 тижнів до початку стажування учасникам повідомляється про формат групи, дати проведення підготовчого семінару та заїзду до Німеччини.

Більше http://ukraine.managerprogramm.de