ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ

З метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості Департамент міжнародного співробітництва та економічного розвитку Сумської обласної державної адміністрації повідомляє про початок процедури визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту документу державного планування «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Сумської області на 2024 рік»

Строк громадського обговорення заяви – 10 (десять) днів з даної публікації.

ГРАНТОВИЙ ДАЙДЖЕСТ: ЧЕРВЕНЬ 2024

Завдяки грантовому дайджесту ви зможете збільшити свої можливості отримання фінансування та у реалізації проектів,  дізнаєтесь про останні тенденції в сфері грантів, що дозволить вам бути конкурентоспроможними при поданні грантових заявок.

Ознайомлення з грантовим дайджестом цього місяця за посиланням:
https://gue.sm.gov.ua/images/docs/intercoop/digest/2024/digest_2024_06.pdf

НАЛАГОДЖЕННЯ СПІВПРАВЦІ СУМЩИНИ З ВЕЛИКОЮ БРИТАНІЄЮ

У період з 14 до 22 травня 2024 року директор Департаменту міжнародного співробітництва та економічного розвитку Сумської обласної державної адміністрації Олександр Кучков разом з президентом Сумської торгово-промислової палати Костянтином Макаренком відвідали з робочим візитом Велику Британію. Під час візиту, організованого спільно Сумською та Лондонською ТПП, досягнуто домовленостей щодо налагодження співробітництва між Сумщиною та Великою Британією.

Зокрема, 15 травня 2024 року Олександр Кучков та Костянтин Макаренка зустрілися з представниками Лондонської ТПП – Джеймсом Уоткінсом, керівником політичного відділу, Ігорем Бартківом - проєктним менеджером по Україні, та Посольства України у Великій Британії – Інною Єгоровою, другим секретарем та Костянтином Кузьміним, аташе відділу з економічних питань. 

МІЖНАРОДНА ПЛАТФОРМА ЕКОНОМІЧНОЇ ДИПЛОМАТІЇ NAZOVNI

Міжнародна платформа економічної дипломатії Nazovni – цифровий сервіс, створений за інституційної та інформаційної підтримки МЗС України, який допомагає українському бізнесу вийти на нові ринки за підтримки представників дипломатичних установ України у понад 120 країнах світу.

Платформа працює як з великими гравцями ринку, так і з малим та середнім бізнесом, що вперше планує експортувати товари за кордон. Усі послуги — безоплатні.

ГРАНТОВИЙ ДАЙДЖЕСТ: ТРАВЕНЬ 2024

Щомісячний грантовий дайджест від Департаменту міжнародного співробітництва та економічного розвитку Сумської обласної державної адміністрації доступний.

Департамент готує оновлену інформацію про грантові можливості кожен місяць, щоб надати максимальну підтримку підприємцям, організаціям та ініціативним групам у реалізації їх проєктів.