майдан Незалежності, 2,
м.Суми, 40000 
066 448 48 81
е-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
facebook

 

ОПИТУВАННЯ ВЛАСНИКІВ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ В УКРАЇНІ

Центр міжнародного приватного підприємництва (Center for International Private Enterprise, CIPE) наразі проводить оцінку потреб малого та середнього бізнесу а також органів державної та місцевої влади в Україні для напрацювання програми донорської допомоги Україні на найближчі роки. 

В рамках оцінки потреб CIPE проводить опитування власників малих та середніх підприємств (МСП) та відеозустрічі з експертами, власниками МСП, та представниками публічного сектору в тому числі органів місцевої влади, щоб почути про їх досвід, проблеми, думки щодо нинішньої ситуації бізнесу в Україні та відбудови і компоненту доброчесності в ній; проте першочергово цікавлять потреби (як в короткостроковій так і довгостроковій перспективі) та пропозиції, поради донорам для врахування при формуванні програми донорської допомоги.

СХІД-ЕКСПО 2023

Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні запрошує мікро-, малі та середні підприємства із постраждалих від війни областей України (Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Луганської, Миколаївської, Полтавської, Сумської, Харківської, Херсонської та Чернігівської) взяти участь у бізнес-виставці «Схід-Експо 2023».

Участь у «Схід-Експо 2023» для підприємств безкоштовна. ПРООН в Україні бере на себе витрати на оренду виставкового залу, виставкових конструкцій, вантажного транспорту для перевезення обладнання/продукції, проживання учасників/-ць у Києві, організацію B2B переговорів, створення каталогу учасників, організацію онлайн-виставки, а також інформаційну кампанію заходу.

З МОМЕНТУ СТАРТУ 5-7-9 СУБ’ЄКТИ ПІДПРИЄМНИЦТВА ОТРИМАЛИ КРЕДИТІВ НА СУМУ 197,11 МЛРД ГРН

З моменту старту Державної програми «Доступні кредити 5-7-9%» суб’єкти підприємництва отримали від уповноважених банків 61 632 кредити на загальну суму 197,11 млрд грн, з яких 40 767 – від банків державного сектору економіки на загальну суму 84,76 млрд гривень.

Програму реалізує Фонд розвитку підприємництва (ФРП). Єдиним учасником ФРП є Уряд України в особі Міністерства фінансів України, що координує усі аспекти діяльності Фонду.

ГРАНТИ ДЛЯ ПІДТРИМКИ ЕКСПОРТНИХ АЛЬЯНСІВ

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» оголошує грантову програму для створення і підтримки діяльності об’єднань підприємств у експортні альянси із загальним обсягом фінансування $1,5 млн. 

Грантова програма має на меті підтримати підприємства, які прагнуть спільно просувати свою продукцію на міжнародних ринках. Ця ініціатива реалізується Програмою у співпраці з Міністерством економіки України у партнерстві з Офісом з розвитку підприємництва та експорту та національним проєктом Дія.Бізнес та покликана підвищити рівень інтернаціоналізації українського бізнесу, збільшити експорт товарів і послуг на міжнародних ринках.

РОЗВИВАЙ БІЗНЕС-СТВОРЮЙ МАЙБУТНЄ

Сумська Торгово-Промислова Палата запрошує Вас взяти участь у Бізнес тренінгу “Розвивай бізнес-створюй майбутнє”

Захід відбудеться за підтримки Проєкту “Розвиток МСП: економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та відновлення бізнесу”, який впроваджує Представництво Міжнародної організації з міграції в Україні та фінансує Уряд Німеччини через Німецький банк розвитку.