Агенція регіонального розвитку Сумської області

Закон України "Про засади державної регіональної політики"

Постанова КМУ від 11 лютого 2016 р. № 258 "Про затвердження Типового положення про агенцію регіонального розвитку" (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2022 р. № 1203)

Положення про Установу «Агенція регіонального розвитку Сумської області»

Положення про Наглядову раду Установи «Агенція регіонального розвитку Сумської області»

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів на посаду директора Установи «Агенція регіонального розвитку Сумської області»

 

 оприлюднено 29.03.2024

Наглядова рада Установи «Агенція регіонального розвитку Сумської області» (далі – Агенція) оголошує про проведення конкурсу на посаду директора Агенції.

Конкурс проводиться відповідно до Положення про Установу «Агенція регіонального розвитку Сумської області», Положення про Наглядову раду Установи «Агенція регіонального розвитку Сумської області», Положення про конкурс на посаду директора Установи «Агенція регіонального розвитку Сумської області», затвердженого на засіданні Наглядової ради Установи «Агенція регіонального розвитку Сумської області» (протокол № 1 від 24.12.2021).


Документи для участі в конкурсі приймаються з 01.04.2024 по 10.04.2024 включно.

На першому етапі проведення конкурсу кандидатами на посаду директора Агенції готується пакет необхідних документів (матеріалів), який надається до Департаменту міжнародного співробітництва та економічного розвитку Сумської обласної державної адміністрації або поштовим відправленням з позначкою «На конкурс директора АРР Сумської області» (за адресою: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40000, каб. 104 або 108) та дублюються на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Контактний телефон: (0542) 78 98 36.

На другому етапі на засіданні Наглядової ради Агенції буде проведено співбесіду з претендентами (дату, час, місце, формат співбесіди Наглядова рада Агенції повідомляє претендентів додатково).

До участі в конкурсі запрошуються претенденти, які мають вищу освіту і отримали базову спеціальність (у галузях і напрямках економічної, юридичної, природничої, інженерно-технічної освіти, а також – суспільних наук і державного управління).

 Документи (матеріали), які подаються для участі в конкурсі

Заява про участь у конкурсі;

  • автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копія паспорта громадянина України;
  • копія облікової картки платника податків;
  • копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
  • копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж роботи не менше 3 років на день їх подання за відповідним напрямом;
  • інформацію про подання декларації кандидата на посаду особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування у Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за рік, що передує року, в якому було оприлюднено оголошення про конкурс;
  • інформаційну довідку з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення;
  • витяг з інформаційно-аналітичної системи «Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості».

Копії поданих документів засвідчуються особисто власниками цих документів із додержанням вимог нормативно-правових актів з діловодства.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів на посаду директора Установи «Агенція регіонального розвитку Сумської області»