ВИЗНАЧЕНО ПЕРЕМОЖЦЯ КОНКУРСУ НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА АГЕНЦІЇ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

На засіданні Наглядової Ради «Агенції регіонального розвитку Сумської області» 23.04.2024 за участю представників  Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України, українсько-швейцарського проєкту UCORD проведено другий етап конкурсу на заміщення вакантної посади директора Установи «Агенції регіонального розвитку Сумської області».

Для участі в конкурсі три кандидати надали документи на заміщення посади директора, з яких один не з’явився. За результатами співбесіди та рейтингового оцінювання по кандидатурах переможцем визначено Віталія Расторгуєва. З директором Установи «Агенції регіонального розвитку Сумської області» буде укладено контракт терміном на 3 роки.

КОНКУРС НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА

Наглядова рада Установи «Агенція регіонального розвитку Сумської області» (далі – Агенція) оголошує про проведення конкурсу на посаду директора Агенції.

Конкурс проводиться відповідно до Положення про Установу «Агенція регіонального розвитку Сумської області», Положення про Наглядову раду Установи «Агенція регіонального розвитку Сумської області», Положення про конкурс на посаду директора Установи «Агенція регіонального розвитку Сумської області», затвердженого на засіданні Наглядової ради Установи «Агенція регіонального розвитку Сумської області» (протокол № 1 від 24.12.2021).