майдан Незалежності, 2,
м.Суми, 40000 
066 448 48 81
е-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
facebook

 

ПІДБИТО ПІДСУМКИ РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ СПОЖИВЧОГО РИНКУ ЗА 7 МІСЯЦІВ 2013 РОКУ

8 серпня 2013 року на оперативній нараді з керівниками Департаменту економічного розвитку і торгівлі під головуванням директора Олександра Сітака розглянуто питання розвитку інфраструктури споживчого ринку за 7 місяців 2013 року.

Відзначено, що в липні 2013 року продовжувався процес розвитку інфраструктури споживчого ринку області: відкрито та відновлено роботу 31 об'єкта торгівлі, 5 закладів ресторанного господарства та 2 – побутового обслуговування населення. Зокрема, в м. С.Буда відкрито сучасний магазин "Аврора" з продажу змішаного асортименту товарів площею 300 кв.м, в м. Суми розпочав роботу книжковий магазин "Інтелект" площею 175 кв.м. та магазин "Для ваших карапузів" з продажу дитячого асортименту товарів площею 80 кв.м. Також відкрито заклади ресторанного господарства: ресторан "Континент" в м. Тростянець на 110 місць та кафе "Гудок" в смт Кириківка Великописарівського району на 16 місць тощо.

Річне завдання щодо розвитку інфраструктури підприємств роздрібної торгівлі та закладів побутового обслуговування населення, визначене Програмою економічного і соціального розвитку Сумської області на 2013 рік, на сьогодні вже виконано, а показник виконання плану відкриття та відновлення роботи закладів ресторанного господарства за 7 місяців 2013 року склав 95% до річного завдання (відкрито та відновлено роботу 39 закладів при плані на рік – 41 заклад).

Олександр Сітак зазначив, що кількісні показники розвитку інфраструктури споживчого ринку супроводжуються і якісними змінами сфери обслуговування, що в кінцевому підсумку дає подвійний позитивний результат для людей.

"Відкриття сучасних продовольчих та непродовольчих магазинів, розширення мережі закладів ресторанного господарства, а також розвиток книжкової торгівлі та магазинів для дітей свідчить про позитивні якісні зміни інфраструктури споживчого ринку області та підвищення добробуту людей" - підсумував Олександр Сітак.