ДО ПРОГРАМИ «ДОСТУПНЕ ЖИТЛО» ПРИЄДНУЄТЬСЯ ДЕДАЛІ БІЛЬШЕ СУМЧАН

Минулого року в рамках реалізації соціальної ініціативи Президента України «Доступне житло» 192 жителі Сумщини отримали нові квартири.

Стан будівельної галузі та реалізацію соціальних ініціатив Президента України в області обговорено під час експертної дискусії в прес-центрі «RegioNews-Суми» за участю заступника директора Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації Віктора Радченка та директора з маркетингу ТОВ «БВК компанія «Федорченко» Віталія Авраменка.

Починаючи з 2010 року за програмою «Доступне житло» отримали квартири 16 сімей, 2011 року їх налічувалося 43, а 2012 – 92.

Ще 100 родин отримали житло минулого року в рамках програми здешевлення вартості іпотечних кредитів, а 11 інвалідів війни було забезпечено безкоштовними квартирами.

ТОВ «Будівельна виробничо-комерційна компанія «Федорченко» минулого року ввела в експлуатацію 6 тис. кв. метрів житла. Для порівняння - у 2010 році, коли почалася реалізація програм будівництва доступного житла, цей показник становив лише 700 кв. метрів, а в 2011 році – 1 тис. 600 кв. метрів.

Уже в липні 2013 року будівельники вийшли на минулорічний рівень - отже, до кінця року показники повинні зрости у півтора-два рази.

Як повідомив Віталій Авраменко, останнім часом люди дедалі активніше купують двокімнатні квартири, а це означає, що вони стали більше довіряти владі, знаючи про те, що своєчасно отримають компенсацію від держави.

«За цими програмами – майбутнє, вони дають людям змогу здійснити свою мрію, а будівельникам дозволяють залучити нових клієнтів. На цьому етапі у кожного громадянина є унікальна можливість стати їх учасником», - наголосив Віктор Радченко.