В ОБЛАСТІ ВИЗНАЧАТЬ КРАЩИХ ТОВАРОВИРОБНИКІВ

На виконання Указу Президента України від 23.02.2001 р. № 113 “Про заходи щодо підвищення якості вітчизняної продукції” Державне підприємство “Сумистандартметрологія” спільно з Сумською обласною державною адміністрацією проводять регіональний етап Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – “100 кращих товарів України”.

Щорічний конкурс проводиться з метою підвищення якості продукції місцевих товаровиробників, формування та поширення позитивного іміджу місцевих товарів, підвищення їх престижу і конкурентоспроможності.

Цьогорічний захід є 10-м ювілейним регіональним конкурсом “100 кращих товарів Сумщини” та організований в рамках відзначення 70-ї річниці визволення України та Сумської області від фашистських загарбників, 75-ї річниці від дня утворення Сумської області. Урочисте відкриття виставки продукції підприємств-учасників відбудеться в приміщенні Виставкового презентаційного конференц - центру “Іллінський” (м. Суми вул. Іллінська, 7А) 08 серпня 2013 року о 10-00 годині.

Традиційно церемонія відкриття виставки та нагородження переможців конкурсу  проводиться за участі керівників обласної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування, керівників підприємств. Участь у виставці братимуть 105 кращих виробників товарів та послуг з усіх міст і районів області. Інформація стосовно підприємств-учасників буде занесена в каталог “100 кращих товарів Сумщини”. Підприємства – переможці регіонального етапу Конкурсу будуть висунуті на участь у загальнодержавному етапі Конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – “100 кращих товарів України” у 2013 році.

Сумська обласна державна адміністрація та Державне підприємство “Сумистандартметрологія” запрошують всіх зацікавлених осіб відвідати виставку та ознайомитися з найкращими зразками продукції місцевих товаровиробників.