СУМЩИНА – СЕРЕД ЛІДЕРІВ БУДІВНИЦТВА ДОСТУПНОГО ЖИТЛА

Сергій БРАЖЕНКО: «Завдяки реалізації в області соціальних ініціатив Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА питання забезпечення громадян доступним житлом вийшло на якісно новий рівень»

«Пріоритет влади – забезпечення власним помешканням кожного громадянина області. З цією метою в регіоні діє низка державних Програм, зокрема: регіональна програма будівництва та придбання доступного житла, програма забезпечення молоді житлом, програма здешевлення вартості іпотечних кредитів для будівництва доступного житла, програма забезпечення житлом інвалідів Великої Вітчизняної війни», – зазначив у прямому ефірі обласного радіо заступник директора департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Сергій Браженко.

У 2013 році на реалізацію цих програм з Державного бюджету передбачено Сумщині близько 13,5 мільйона гривень та 1 мільйон 600 тисяч гривень закладено в обласній скарбниці.

«Із року в рік кількість сімей, які отримують житло за державними програмами, зростає більш ніж удвічі. Ця позитивна тенденція свідчить про високу ефективність реалізації програм доступного житла в регіоні», – підкреслив посадовець.