УЖЕ 188 ВІДДІЛЕНЬ «УКРПОШТИ» НАДАЮТЬ ГРОМАДЯНАМ СУМЩИНИ СПРОЩЕНИЙ ДОСТУП ДО АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Проект спрощення надання адміністративних послуг через Укрпошту має велике соціальне значення. Особливим попитом цей проект користується у громадян, які проживають у сільській місцевості, пенсіонерів, інвалідів, ветеранів праці, малозабезпечених сімей. Тому Уряд приділяє особливу увагу контролю за виконанням цього проекту, зазначив Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул на всеукраїнській селекторній нараді 19.07.2013.

Завдяки проекту, що впроваджується Сумською дирекцією «Укрпошти» спільно з Департаментом економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації, люди мають можливість прямо у відділеннях поштового зв’язку швидко та якісно отримати допомогу в оформленні запитів та звернень для одержання субсидії, оформлення пенсії, реєстрації фізичної особи-підприємця чи встановлення пільгового статусу учасника або інваліда війни.

Позитивні результати цієї роботи на Сумщині відзначені Урядом. Зокрема, Олександр Вілкул відзначив, що Сумщина входить до 10 областей, які мають найбільш розвинену мережу надання адміністративних послуг на селі: «Найкращі результати з реалізації проекту показують Дніпропетровська, Львівська, Хмельницька, Одеська, Сумська, Волинська, Чернівецька, Вінницька, Київська, Рівненська та Полтавська області, які мають найбільшу кількість звернень громадян».