ДЕРЖАВНІ ЖИТЛОВІ ПРОГРАМИ АКТИВІЗУЮТЬ БУДІВЕЛЬНУ ГАЛУЗЬ СУМЩИНИ

Днями під головуванням заступника голови Сумської обласної державної адміністрації Яговдика І.О. відбулось спільне засідання координаційної ради з питань сприяння містобудівної діяльності та координаційного комітету з розвитку інфраструктури міст Сумської області.

З метою організації ефективного та безумовного виконання соціальних ініціатив Президента України протягом 2013 року на засіданні вирішувалися питання активізації будівництва доступного житла та розвитку містобудівної діяльності на території Сумської області.

У засіданні взяли участь представники структурних підрозділів Сумської обласної державної адміністрації, керівники будівельних компаній, експлуатуючих організацій.

За підсумками засідання Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації, спільно з виконавчим комітетом Сумської міської ради доручено провести роботу з активізації реалізації інвестиційного проекту забудови земельної ділянки «Пішохідної еспланади», що розгорнута на території лівобережного житлового масиву в межах 7-А та 7-В мікрорайонів центральної частини міста Суми. На ділянці площею 15,4 га передбачається будівництво 42 багатоповерхових житлових будинків на 3805 квартир.