НА СУМЩИНІ УСПІШНО ВИКОНУЄТЬСЯ ПЛАН РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ СПОЖИВЧОГО РИНКУ

18 липня 2013 року тимчасово виконуючий обов’язки директора Департаменту економічного розвитку і торгівлі Браженко С.І. провів нараду з питань розвитку інфраструктури споживчого ринку у І півріччі 2013 року за участю керівників Департаменту.

Відзначено, що за І півріччя 2013 року в Сумській області вже виконано річне завдання щодо розвитку інфраструктури підприємств роздрібної торгівлі та закладів побутового обслуговування населення, визначене Програмою економічного і соціального розвитку Сумської області на 2013 рік. Зокрема, за цей період в області відкрито та відновлено роботу 162 об'єктів торгівлі та 38 закладів побуту при річному завданні відповідно 114 та 34.

Випередження графіку зафіксовано і по закладах ресторанного господарства – відкрито та відновлено роботу 34 закладів або 83% до річного завдання.

"Активний розвиток підприємництва у сфері обслуговування населення є результатом успішної реалізації в області державної політики щодо спрощення умов ведення бізнесу", - підсумував Браженко С.І.