ВНЕСЕНО ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ НАДАННЯ ВІДОМОСТЕЙ З ЄДР

Наказ Мін’юсту від 27.06.2013 № 1283/5

Внесено Зміни до Порядку надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців (далі – ЄДР), затвердженого наказом Мінюсту від 14.12.2012 №1846/5.

Зокрема, встановлено можливість заповнення  запитів на отримання інформації безпосередньо на Реєстраційному порталі, подання їх держреєстратору та отримання виписок, витягів, довідок з ЄДР через Реєстраційний портал у електронному вигляді.

Крім того, передбачено, що оплата послуг, пов’язаних з наданням інформації з ЄДР, може здійснюватись з використанням платіжних систем через Інтернет.

Також значно розширено перелік відомостей з ЄДР, які можна отримати за відповідними критеріями пошуку на офіційному веб-сайті розпорядника ЄДР та веб-сайті технічного адміністратора ЄДР.

При цьому запитувач сам, без втручання держреєстратора, може обрати найприйнятніший для себе спосіб отримання необхідної інформації.

Прийняті зміни мають дозволити суб’єктам господарювання  більш оперативно та повно отримати відомості з ЄДР про свого контрагента.

Наказ, за винятком його окремих положень набере чинності з дня офіційного опублікування.