СТОМАТОЛОГІЧНА ДОПОМОГА ПІД ДЕРЖАВНИМ КОНТРОЛЕМ

Державні та комунальні заклади охорони здоров'я складуть дієву конкуренцію комерційним структурам та підприємцям у сфері надання стоматологічної допомоги населенню

Відповідний проект розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації "Про державне регулювання тарифів на послуги стоматологічної допомоги" розроблено Департаментом економічного розвитку і торгівлі за зверненням управління охорони здоров'я обласної державної адміністрації.

Головною метою цього документу є надання населенню якісної стоматологічної допомоги державними та комунальними закладами охорони здоров'я області за економічно обґрунтованими тарифами, що розраховані виходячи з собівартості послуг та не включають прибутку. Саме це і має стати вирішальним фактором на користь державних та комунальних закладів області при зверненні споживачів за стоматологічною допомогою. Адже регульовані державою тарифи на послуги стоматологічної допомоги будуть нижчими від їх рівня у комерційних структур, метою яких є одержання прибутку.

Проект розпорядження містить тарифи на 121 послугу терапевтичної та хірургічної стоматологічної допомоги і зараз проходить процедуру громадського обговорення відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності".

Текст проекту розпорядження