майдан Незалежності, 2,
м.Суми, 40000 
0542 78 98 31
е-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
facebook

 

ГОТОВІ ДО СПІВПРАЦІ З НІМЕЧЧИНОЮ

15-17 травня 2018 року в Сумській області пройшли Дні проекту «Fit for Partnership with Germany» (Готові до співпраці з Німеччиною) Програми федерального міністерства економіки і енергетики з підготовки управлінських кадрів Німеччина-Україна, в яких взяли участь експерти проектного бюро Програми Світлана Степащенко та Євген Клісенко.

Представники Програми провели зустрічі з представниками Сумської обласної державної адміністрації, Сумської обласної ради та Сумської міської ради щодо подальшої співпраці регіону з проектом «Fit for Partnership with Germany».

В приміщеннях Тростянецької міської ради та Сумської обласної державної адміністрації була проведені презентації Програми «Fit for Partnership with Germany» та креативна майстерня «Industry 4.0: як знайти можливості для співробітництва з німецькими партнерами», де експерти ознайомили учасників заходів з актуальним станом німецької економіки, українсько-німецьких відносин та умовами участі у Програмі підвищення кваліфікації управлінських кадрів «Fit for Partnership with Germany». Особливий інтерес з боку учасників викликала 4-а промислової революції та іі вплив на український та німецький бізнес.

Експерти програми відвідали ТОВ «Ельдорадо» м. Тростянець та Концерн «Нікмас» м. Суми, де ознайомилися з виробництвом та асортиментом продукції підприємств.

Доброю традицією Днів проекту стала зустрічі з випускниками Програми «Fit for Partnership with Germany», які з радістю ділились своїми враженнями від стажування та давали безліч корисних порад для майбутніх учасників, а також нестандартними підходами у вирішенні питань, своїми планами на майбутнє. Цікавим моментом цієї зустрічі було проведення майстер-класу із виготовлення слобожанських витинанок працівниками Сумського обласного художнього музею ім. Н.Онацького.

В рамках днів проекту відбулись відбіркові інтерв’ю для претендентів на стажування у Німеччині за Програмою «Fit for Partnership with Germany», в якому прийняли участь 16 представників різних сфер підприємницької діяльності області (представники харчової, легкої промисловості, сфери послуг, охорони здоров’я, машинобудування, будівельної галузі та інших сфер діяльності). Протягом двох тижнів учасників буде поінформовано про результати співбесіди.