НА СПОЖИВЧОМУ РИНКУ ОБЛАСТІ – ДЕФЛЯЦІЯ

12 липня 2013 року директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сітак О.М. провів нараду з питань цінової ситуації на регіональному споживчому ринку за результатами І півріччя 2013 року за участю керівників Департаменту.

У ході наради заслухані результати діяльності органів виконавчої влади у сфері забезпечення виконання вимог законодавства з питань цінової ситуації на регіональному споживчому ринку.

Зокрема відзначено, що за 6 місяців 2013 року в області зафіксована дефляція в розмірі 0,6%, тоді як по Україні спостерігається інфляція на рівні 0,2%. За цим показником область посіла 6 місце серед 27 регіонів України.

Також в області нижчі, ніж по Україні, темпи зниження споживчих цін на продукти харчування та безалкогольні напої – 99,1% (по Україні – 99,6%).

За даними моніторингу Науково-дослідного інституту продуктивності агропромислового комплексу на початок липня 2013 року в області ціни на переважну більшість продуктів є нижчими від середніх по Україні. За сукупною вартістю основних продуктів харчування, що досліджуються, область посідає 11 місце серед 27 регіонів України.