ВЛАДА ЗДІЙСНЮЄ КОМПЛЕКСНУ РОБОТУ ДЛЯ ПОКРАЩЕННЯ БІЗНЕС-КЛІМАТУ РЕГІОНУ

Ігор ЯГОВДИК: «Цьогоріч на пріоритетні для області напрямки розвитку підприємництва –  сільськогосподарські кооперативи, виробництво та переробку сільськогосподарської продукції – виділено 2 мільйона гривень»

«Одне з найважливіших завдань, які ставить перед нами Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ – стимулювати розвиток бізнесу, створити умови, щоб підприємці впевнено працювали та знали, що держава їх підтримує і захищає. Продуктивна робота малих та середніх підприємств сприяє економічному розвитку країни та є значним джерелом поповнення бюджетів всіх рівнів. Розвиток бізнесу потребує ефективної державної підтримки і значні кроки на цьому шляху вже зроблені», – наголосив заступник голови облдержадміністрації Ігор ЯГОВДИК у «прямому ефірі» обласного телебачення.

«У Сумській області з 2011 року працюють 25 міських та районних дозвільних центрів, які здійснюють діяльність за принципом «єдиного вікна». Також на базі дозвільного центру міської ради було створено обласний центр. Це значно спростило механізм реєстрації бізнесу і отримання документів дозвільного характеру. Підприємці не будуть витрачати час на узгодження з чиновниками документів на провадження своєї діяльності», – зазначив посадовець.

За ініціативи керівника області Юрія ЧМИРЯ була розроблена, з урахуванням пропозицій та зауважень підприємців, і прийнята «Програма розвитку малого та середнього підприємництва в Сумській області», яка активно впроваджується в регіоні.

За словами Ігора Яговдика, реалізація заходів Програми дозволить збільшити кількість діючих суб’єктів підприємництва, з 500 до 516 на 10 тисяч населення;  чисельність працюючих з 169,1 до 171,5 тисяч осіб; надходжень до бюджетів усіх рівнів на 14,3%, що становитиме 984,8 мільйона гривень; кількість створених нових робочих місць –  на 5,7 тисяч одиниць.