ІНДУСТРІАЛЬНИЙ ПАРК «СВЕМА» (М. ШОСТКА) РЕКОМЕНДОВАНО ВКЛЮЧИТИ ДО РЕЄСТРУ ІНДУСТРІАЛЬНИХ (ПРОМИСЛОВИХ) ПАРКІВ.

Відповідне рішення було одноголосно прийняте сьогодні на черговому засіданні постійно діючої при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України Міжвідомчої комісії з підготовки рекомендацій щодо включення індустріальних парків до Реєстру індустріальних (промислових) парків.

Створення індустріального парку розширює можливості роботи з інвесторами, підвищує конкурентоспроможність регіону, сприяє створенню нових робочих місць, забезпечує умови для розбудови сучасної виробничої та ринкової інфраструктури.

Згідно з Порядком прийняття рішення про включення індустріального (промислового) парку до Реєстру індустріальних (промислових) парків, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 січня 2013 р. №216, Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами України у дводенний строк  з  дня надходження матеріалів і повідомлення про відповідне рішення комісії від Міністерства економічного розвитку і торгівлі України включає індустріальний парк до Реєстру індустріальних (промислових) парків.