НА СУМЩИНІ ТРИВАЄ РОЗРОБКА НОВОЇ СТРАТЕГІЇ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

В облдержадміністрації відбувся навчальний семінар з питань методології розроблення Стратегії та організації процесу стратегічного планування в регіонах

«Стратегія регіонального розвитку Сумської області на період до 2020 року реалізується в рамках Проекту Європейського Союзу «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні». Одним із ключових завдань даного Проекту є технічна допомога областям України із розроблення стратегій розвитку територій та планів їх реалізації. Проект запроваджується за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі», – зазначив заступник голови облдержадміністрації Андрій КРАМЧЕНКОВ.

На навчальний семінар були запрошені члени комітету та робочих груп із розроблення проекту Стратегії, голови постійних комісій обласної ради, міські голови, заступники голів райдержадміністрацій з економічних питань, керівники установ, підприємств, організацій, а також представники громадськості.

Експерти Проекту ЄС Василь КАШЕВСЬКИЙ та Петро МАВКО презентували сучасний стан та перспективи реформування системи управління регіональним розвитком в Україні, ознайомили з процесом розроблення Стратегії розвитку Рівненської області до 2020 року, а також розглянули основні особливості підготовки соціально-економічного аналізу області.