СУМЩИНУ ВІДВІДАВ ПОСОЛ ФРАНЦІЇ

17 квітня 2014 року Надзвичайний і Повноважений Посол Французької Республіки в Україні пан Ален Ремі, Перший секретар Посольства Французької Республіки в Україні пані Жюлі Фор, президент Торгової палати Франції в Україні Тома Моро та генеральний директор ПАТ «Бель Шостка Україна» Лоран Штраусс з робочим візитом відвідали місто Суми.

У ході візиту відбулась зустріч із першим заступником голови Сумської обласної державної адміністрації Віктором Чернявським і начальником управління з питань залучення інвестицій Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації Олександром Фадєєвим.

Члени делегації ознайомились з економічним потенціалом області, зокрема, з можливостями агропромислового комплексу, перспективами галузі машинобудування та нафтогазовидобування.

Пан Посол запропонував спільно організувати зустріч французьких інвесторів із представниками ділових кіл області в Києві або у Парижі для презентації можливостей Сумщини та напрацювання ділових зв’язків із закордонними партнерами.