СУМЩИНА ПРОДОВЖУЄ АКТИВНУ СПІВПРАЦЮ З ПРОЕКТАМИ МІЖНАРОДНОЇ ТЕХНІЧНОЇ ДОПОМОГИ

З 1 липня 2011 року в Сумській області розпочалась реалізація другої фази Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», що співфінансується Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй та Європейським Союзом, яка триватиме по червень 2015 року.

Метою Проекту є створення сприятливого середовища для сталого соціально-економічного розвитку сільських територій шляхом самоорганізації та соціальної активізації громад, розроблення та впровадження невеликих за обсягом громадських ініціатив в області.

На даний час реалізація ініціатив громад дала змогу побудувати в селах водогони, поновити вуличне освітлення та провести заходи з енергозбереження в дитячих закладах (школи та дитячі садки), провести ремонт в фельдшерсько-акушерських пунктах.

Активність області була високо оцінена керівництвом Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». У зв’язку з цим прийнято рішення про додаткове виділення Сумській області грантових коштів у розмірі 60 тис. дол. США на реалізацію мікропроектів громад для реалізації власних ініціатив за напрямком «інноваційне енергозбереження».