НА СУМЩИНІ БУДУТЬ РЕАЛІЗОВАНІ НОВІ ПРОЕКТИ З РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІЙ

19 березня 2014 року відбулося перше засідання регіонального координаційного органу Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO з відбору проектів з впровадження децентралізованої моделі водопостачання в сільських громадах Сумської області.

За результатами засідання відібрано 5 нових проектів з водопостачання, що будуть реалізовані в селах Роменського, Конотопського та Тростянецького районах.

Партнерство місцевої влади з громадою сприяє значним успіхам у вирішенні проблем села та розвитку системи ефективних та доступних за ціною послуг. Завдяки моделі децентралізованого управління проектами сьогодні ми активізуємо роль громади. Такий підхід дає можливість людям брати участь у прийнятті рішень та несе реальні соціально-економічні вигоди.

Під час зустрічі також були обговорені питання щодо подальшої співпраці, а саме, щодо реалізації інших проектів із водопостачання на селі, в малих містах та поводження з твердими побутовими відходами, а також розширення географії населених пунктів майбутніх учасників Проекту.