ЗМАГАЮТЬСЯ МАЙСТРИ ПЕРУКАРСЬКОГО МИСТЕЦТВА

01-02 березня 2014 року відбудеться І відкритий Сумський регіональний чемпіонат з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу, який буде проходити у виставковому центрі «Іллінський» (вул. Іллінська, 7а, місто Суми).

Мета чемпіонату – розвиток перукарських послуг, удосконалення професійної майстерності, підвищення культури і якості послуг, показ нових ідей та оригінальних рішень у створенні сучасної зачіски та популяризації перукарської професії.

Організаторами цього заходу виступають Сумська міська рада, комунальна установа «Агенція промоції «Суми» та громадське об’єднання «Сумське об’єднання перукарів».

У рамках заходу будуть проведені:

  • конкурс з перукарської майстерності в жіночій та чоловічій номінаціях (майстри та юніори);
  • конкурс з нігтьової естетики: моделювання нігтів за акриловою/гелевою технологією, художній розпис нігтів та фантазійний об'ємний дизайн нігтів;
  • конкурс з макіяжу: боді-арт за темою "200-річчя Кобзаря", весільний макіяж та фантазійний макіяж за темою "Весна іде, красу несе".

Під час чемпіонату будуть проведені:

  • майстер-класи призерів чемпіонатів Європи – провідних перукарів, візажистів і майстрів манікюру з міст Київ та Дніпропетровськ;
  • виставка-продаж обладнання, інструментів та парфюмерно-косметичних товарів для перукарень.

У чемпіонаті можуть брати участь фізичні особи - підприємці та інші суб’єкти господарювання, що надають перукарські, манікюрні послуги та послуги макіяжу.

Участь у таких заходах є джерелом натхнення майстрів перукарського мистецтва, оцінкою та визнанням результатів їх самовдосконалення.

Побажаймо всім учасникам чемпіонату успіхів, упевненості в своїх силах та натхнення!