ПОЧАТОК 2014 РОКУ НА СУМЩИНІ ХАРАКТЕРИЗУЄТЬСЯ НИЗЬКИМИ ІНДЕКСАМИ СПОЖИВЧИХ ЦІН НА ТОВАРИ ТА ПОСЛУГИ

7 лютого 2014 року директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі Олександр Сітак провів нараду з питань цінової ситуації та ярмаркової торгівлі на регіональному споживчому ринку за результатами січня 2014 року за участю керівників Департаменту.

У ході наради відзначено, що в перший місяць нового року в області зберігаються нижчі, ніж по Україні, індекси споживчих цін на товари та послуги – 100,1% (по Україні – 100,2%) та темпи зростання споживчих цін на продукти харчування і безалкогольні напої – 100,2% (по Україні – 100,4%).

За сукупною вартістю основних продуктів харчування, що досліджуються Науково-дослідним інститутом продуктивності агропромислового комплексу, станом на 4 лютого 2014 року область посідає 10 місце серед 27 регіонів України за низьким рівнем цін.

Зазначені результати діяльності обумовлені не в останню чергу за рахунок значного приросту ярмаркових заходів, кількість яких у січні склала 404 при відповідному показнику 2013 року – 266.

"Ми повинні максимально використати достатнє сировинне наповнення регіонального ринку сільськогосподарською продукцією для збереження стабільних цін на основні продукти харчування", - підсумував Олександр Сітак.