Інформація про видані документи дозвільного характеру

Реєстр виданих разових (індивідуальних) ліцензій на здійснення зовнішньоекономічних операцій

У 2020 році суб’єктам господарювання Сумської області Департаментом економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації ліцензії на зовнішньоекономічні операції не видавалися, оскільки заяви на їх одержання не надходили.

У 2019 році суб’єктам господарювання Сумської області Департаментом економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації видано 1 разову (індивідуальну) ліцензію на зовнішньоекономічні операції. Державний збір не справлявся відповідно до п. 2.14 Положення про порядок видачі разових (індивідуальних) ліцензій, затвердженого наказом Міністерства економіки України від 17.04.2000 № 47 (переоформлення ліцензії).

За 2018 рік суб’єктам господарювання Сумської області Департаментом економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації видано 56 разових (індивідуальних) ліцензій на зовнішньоекономічні операції. За видані ліцензії до місцевого бюджету суб’єктами господарювання сплачено 35620,01 грн.

У 2017 році суб’єктам господарювання Сумської області Департаментом економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації видано 71 разову (індивідуальну) ліцензію на зовнішньоекономічну операцію. За видані ліцензії до місцевого бюджету суб’єктами господарювання сплачено 65538,67 грн.

У 2016 році суб’єктам господарювання Сумської області Департаментом економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації видано 29 разових (індивідуальних) ліцензій на зовнішньоекономічну операцію. За видані ліцензії до місцевого бюджету суб’єктами господарювання сплачено 18801,80 грн.

У 2015 році суб’єктам господарювання Сумської області Департаментом економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації видано 176 разових (індивідуальних) ліцензій на зовнішньоекономічну операцію. За видані ліцензії до місцевого бюджету суб’єктами господарювання сплачено 89317,03 грн.

У 2014 році суб’єктам господарювання Сумської області Департаментом економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації видано 86 разових (індивідуальних) ліцензій на зовнішньоекономічну операцію. За видані ліцензії до місцевого бюджету суб’єктами господарювання сплачено 69603,68 грн.