ОБЛАСНА ВЛАДА ПРАЦЮЄ НАД ВИКОНАННЯМ ДОРУЧЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ПО ВІДКРИТТЮ ЦЕНТРІВ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

15 січня 2014 року відбулася робоча поїздка заступника директора Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної адміністрації Оксантюка О.О. до Білопільської районної державної адміністрації з метою вивчення роботиновоствореного центру надання адміністративних послуг Білопільського району.

На виконання Закону України «Про адміністративні послуги» та з метою створення зручних і доступних умов для отримання адміністративних послуг у Білопільському районі 20 грудня 2013 року розпочав роботу оновлений Центр надання адміністративних послуг.

Центр надання адміністративних послуг розміщується на першому поверсі адміністративного корпусу районної державної адміністрації. Загальна площа Центру складає 100 м2. Центр повністю укомплектований комп’ютерноюта офісною технікою: 6 комп’ютерів, 2 багатофункціональних пристрої, 3 принтери, телефони, факс.

З метою надання фінансової підтримки на облаштування ЦНАП обласною державною адміністрацією були вжиті всі необхідні заходи щодо виділення та своєчасного перерахування з державного бюджету коштів на придбання оргтехніки та меблів в сумі 68 тис. гривень.

У приміщені Центру розміщені інформаційні стенди зі зразками заповнення заяв та необхідних для отримання адміністративних послуг документів, надруковані довідково-інформаційні матеріали щодо надання адміністративних послуг. У приміщенні ЦНАП забезпечено вільний доступ до мережі Інтернет для суб’єктів звернень та встановлено скриньки для висловлювання суб’єктами звернень зауважень і пропозицій щодо якості надання адміністративних послуг.

Через центр надання адміністративних послуг Білопільського району надаються 27 найбільш затребуваних в районі адміністративних послуг. За 2013 рік через Центр надано 351 адміністративну послугу, 71 документ дозвільного характеру та зареєстровано 9 декларацій.

У процесі зустрічі обговорено проблемні питання надання адміністративних послуг суб’єктам господарювання, роботи дозвільної системи, часові та фінансові затрати підприємців на отримання документів дозвільного характеру. Особливу увагу приділено питанням надання адміністративних послуг територіальними представництвами центральних органів виконавчої влади .