ЗА ПІДСУМКАМИ 2013 РОКУ СУМЩИНА У П’ЯТІРЦІ РЕГІОНІВ ДЕРЖАВИ З НИЗЬКИМИ ТЕМПАМИ ЗМІНИ ЦІН НА ТОВАРИ ТА ПОСЛУГИ

За результатами 2013 року Сумщина увійшла до п’ятірки регіонів України з найнижчими індексами споживчих цін на товари та послуги – 99,5% (по Україні – 100,5%). А за темпами зниження споживчих цін на продукти харчування, що входять до складу рейтингової оцінки регіонів, область посіла 8 місце (по області – 98,1%, по Україні – 99,3%).

14 грудня 2013 року заступник директора Департаменту економічного розвитку і торгівлі Браженко С.І. провів нараду з питань цінової ситуації та ярмаркової торгівлі на регіональному споживчому ринку за результатами 2013 року за участю керівників Департаменту.

За сукупною вартістю основних продуктів харчування, що досліджуються Науково-дослідним інститутом продуктивності агропромислового комплексу, область посідає 12 місце серед 27 регіонів України за низьким рівнем цін.

Зазначені результати діяльності обумовлені не в останню чергу за рахунок значного приросту ярмаркових заходів, кількість яких за минулий рік склала 3609 при відповідному показнику 2012 року – 998.

«Досягнута спільними зусиллями стабільність цін на споживчому ринку має бути збережена і в 2014 році – це наше поточне завдання», - підсумував Сергій Браженко.