НА СУМЩИНІ ПЕРЕГЛЯНУТО ВСІ РЕГУЛЯТОРНІ АКТИ З МЕТОЮ ЗНИЖЕННЯ АДМІНІСТРАТИВНОГО ТИСКУ НА БІЗНЕС

«Сумщина тримає курс на підтримку і розвиток підприємництва, від стабільності якого залежить наповнення бюджетів, створення нових робочих місць, вирішення соціальних питань», – зазначив директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі Олександр Сітак.

За його словами, з метою зниження адміністративного тиску на бізнес та усунення перешкод його діяльності в області проведено низку заходів.

«Шляхом зменшення регуляторного тиску на підприємницьке середовище було переглянуто всі регуляторні акти, прийняті на рівні райдержадміністрацій, районних рад та міських рад. За результатами перегляду із 191 документу 9 регуляторних актів (4,7%) визнано такими, що не відповідають принципам державної регуляторної політики та потребують скасування, 13 регуляторних актів (6,8%) визнано такими, що потребують внесення змін. Підготовлено 73 звіти про відстеження результативності дії регуляторних актів, за результатами яких 27 документів скасовано», – поінформував Олександр Сітак.

З метою надання інформаційно-консультаційних послуг суб’єктам малого та середнього підприємництва та особам, що мають бажання започаткувати власну справу, в регіоні створено 9 центрів обслуговування платників податків при територіальних органах Міністерства доходів і зборів у Сумській області.

Також у регіоні працює відділ реєстрації користувачів Центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Міністерства доходів і зборів України.

«Влада і надалі сприятиме розвитку місцевого бізнесу адже ми  рухаємося до спільної мети – забезпечення жителів регіону власною продукцією та послугами високої якості за прийнятними цінами», – додав Олександр Сітак.