«СПІВПРАЦЯ З ВЛАДОЮ СПРИЯЄ ДОСЯГНЕННЮ НАЙКРАЩИХ РЕЗУЛЬТАТІВ»

Про це під час презентації інвестиційного потенціалу Сумщини в Дипломатичній академії при МЗС України заявив заступник голови однієї з найбільших холдингових компаній держави «Українські аграрні інвестиції» Пітер ТОМСОН

«Сумщина має величезний потенціал. В англійській мові є такий вислів «sweet spot». Для нашої компанії Сумська область є саме такою «солодкою точкою», тому майже третя частина «Украгроінвесту» знаходиться на території Сумщини. Тут ми досягаємо найкращих результатів – не лише завдяки клімату і природним ресурсам, а й завдяки плідній співпраці з обласною адміністрацією та сприятливим умовам для інвестування», – прокоментував партнер.

Компанія «Українські аграрні інвестиції» працює на території Сумщини вже вісім років. У 2010 році Європейський банк реконструкції та розвитку надав групі кредит у сумі 20 млн. доларів. Кошти дозволили зібрати багатий урожай в 2010 році та значно збільшити обсяги оброблюваних земель у 2011 році. Згодом завдяки механізму «єдиного інвестиційного вікна» кредитна лінія ЄБРР була збільшена до 40 млн. доларів, відзначив Пітер Томсон.

Нині в агрохолдинговій компанії на постійній основі працює майже 1 000 жителів Сумщини. У рамках співпраці з обласною державною адміністрацією «Українські аграрні інвестиції» несуть відповідальність за території – компанією виконано соціальних угод на суму понад 1 млн. грн.