ПІДПИСАННЯ УГОДИ З ЄС ЗАБЕЗПЕЧИТЬ ЕКОНОМІЧНЕ ЗРОСТАННЯ КРАЇНИ ТА ДОЗВОЛИТЬ ПІДВИЩИТИ РІВЕНЬ ЖИТТЯ ЛЮДЕЙ

Ігор ЯГОВДИК: «Посилення співпраці між регіонами країн ЄС – важливий етап у розвитку торгівельно-економічного, науково-технічного та культурного співробітництва Сумщини» 

На цьому наголосив заступник голови облдержадміністрації у ході семінару «Торгівля з ЄС в рамках поглибленої та всеохоплюючої зони про вільну торгівлю (ЗВТ+)» за участю Надзвичайного та Повноважного Посла Королівства Нідерландів Кейса КЛОМПЕНХАУВЕРА.

«Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ проголосив курс держави на євроінтеграцію. У цьому процесі важливу роль відіграють саме регіони. Нині Сумська область веде торгівлю з більш ніж 90 країнами світу. Частина товарообігу з країнами ЄС складає більше 30%», – поінформував Ігор Яговдик.

За його словами Євросоюз для Сумщини – це не тільки широкий ринок збуту, а й джерело високотехнологічних товарів та можливість обміну досвідом у розвитку спеціалізованого виробництва.

«Королівство Нідерландів – одна з перших держав, яка визнала незалежність України. Ми будемо надійними партнерами у питаннях європейської інтеграції. Поглиблена зона вільної торгівлі стимулюватиме економічний розвиток країни, запровадження нових стандартів ведення бізнесу, розширення виробництв, створення нових робочих місць», – переконаний Надзвичайний та Повноважний Посол Королівства Нідерландів Кейс Кломпенхаувер.

«Підписання Угоди відкриє Україні двері до Європейського Союзу, який є найбільшим ринком у світі з більш ніж 500 мільйонами споживачів та 21 мільйоном компаній», – зауважив урядовий уповноважений з питань євроінтеграції Валерій П’ЯТНИЦЬКИЙ.