СУМЩИНА СТАНЕ ОДНИМ ІЗ ОСНОВНИХ ВИРОБНИЧИХ ЦЕНТРІВ «КРАФТ ФУДЗ УКРАЇНА» В ЄВРОПІ

Завдяки сприятливому інвестиційному клімату в регіоні ПАТ «Крафт Фудз Україна» планує розширити виробництво в Тростянці

На цьому під час презентації інвестиційного потенціалу Сумщини в Дипломатичній академії при Міністерстві закордонних справ України наголосив голова правління компанії Тарас ЛУКАЧУК.

«Сприятливий інвестиційний клімат, створений в Сумській області, дозволяє їй стати основним виробничим центром транснаціональної компанії Крафт Фудз в Європі. 20-річний досвід роботи концерну в регіоні засвідчив доцільність інвестування в Тростянецьку кондитерську фабрику. Наразі корпорація розглядає можливість виходу виробництва на європейський рівень», – повідомив голова правління.

За його словами, у наступному році компанія планує інвестувати в розширення виробництва на Сумщині понад 100 мільйонів гривень, які, в першу чергу, підуть на створення умов для виробництва печива.

 «Транснаціональні компанії вкладають гроші в території із найсприятливішими умовами для інвестування та найменшими ризиками. Саме тому 2011 року в Сумську область було залучено понад 300 мільйонів гривень. Тоді ж з нуля, лише за один рік, було збудовано сучасний завод. Це абсолютний рекорд для компанії у світі. Ми отримали стовідсоткову підтримку з боку керівництва області, тому маємо більш ніж достатньо аргументів для нарощування виробництва та розширення потужностей. Завдяки цьому наше підприємство перетвориться на виробничий хаб-центр у цій частині світу», – зазначив Тарас Лукачук.

Голова правління розповів, що завдяки зростанню бізнесу та збільшенню інвестицій за останні 4 роки компанією було сплачено понад 1 млрд. грн. податків. Також акціонерне товариство бере активну участь в реалізації на Сумщині цілої низки соціальних проектів.