СУМЩИНА ПРЕЗЕНТУЄ ІНОЗЕМЦЯМ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ПОТЕНЦІАЛ

Міжнародна презентація області «Сумщина – регіон з майбутнім» зацікавила послів, дипломатів, бізнесменів з багатьох країн світу

«Сьогодні Сумщина демонструє неабиякі результати у залученні інвестицій. Наразі область входить до трійки лідерів за динамікою капіталовкладень У регіоні запроваджені інноваційні підходи до ведення бізнесу, які дають позитивні результати», – наголосив Міністр закордонних справ України Леонід КОЖАРА. 

Він запевнив, що Міністерство і надалі тісно співпрацюватиме з областю.

 «Регіон відзначається економічною активністю тамає колосальний потенціал для розвитку.Втілюючи реформи Глави держави, ми запроваджуємо сучасні підходи до розбудови території, створюємокомфортні умови для роботи бізнесу, залучення інвестицій, а відтак – підвищуємо рівень життя людей», –зазначив голова облдержадміністрації Юрій Чмирь.

За його словами, унікальність Сумщини – у європейських стандартах ведення бізнесу. 

«Відповідальність і надійність – це два принципи за якими працює влада регіону, налагоджуючи конструктивний діалог з інвесторами. Завдяки такому підходу до ведення бізнесу Сумщина демонструє щорічне зростання економічної активності: ми відкриваємо сучасні виробництва, розширюємо ринки збуту продукції. І це – спільний результат», – зауважив керівник області.

У присутності 160 учасників презентації – дипломатів, послів, представників міністерств і відомств України, інвестиційних фондів, фінансово-кредитних установ, міжнародних консалтингових компаній, іноземних торгово-промислових палат, вітчизняних та зарубіжних підприємств – Юрій Чмирь представив досягнення та напрацювання регіону в промисловості, аграрному секторі, соціальній та молодіжній сферах.

Учасників презентації найбільше зацікавили потужні проекти Сумщини, зокрема, індустріальний парк «Свема»; інвестиційні проекти в переробці сільськогосподарської продукції; інфраструктурний проект «Еспланада»; соціальний проект «Розвиток дитячо-юнацького футболу»; спортивний проект «Регіональний центр зимових видів спорту» та інші.

Юрій Чмирь наголосив, що влада і бізнес – партнери, які працюють на спільний результат – розбудову області та підвищення рівня життя громадян. Нині на Сумщині реалізується низка соціальних проектів: за 3 роки створено 5 сучасних діагностичних центрів, відроджено Сумський кадетський корпус, реконструйовано два театри та побудований дитячий футбольний центр «Барса».

«Впевнений, ми поглибимо співпрацю з нашими партнерами та знайдемо однодумців, яким буде цікаво та взаємовигідно працювати із Сумщиною», –наголосив голова облдержадміністрації.