ОЛЕКСАНДР СІТАК: «НА СУМЩИНІ ЗБІЛЬШУЄТЬСЯ КІЛЬКІСТЬ ПРОЕКТІВ З РОЗВИТКУ СІЛЬСЬКИХ ТЕРИТОРІЙ»

Про це в «прямому ефірі» обласного радіо повідомив директор Департаменту економічного розвитку та торгівлі облдержадміністрації

«На виконання завдань та доручень Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА щодо розвитку інфраструктури в сільській місцевості, Сумщина розширює співробітництво з міжнародними громадськими організаціями. В області успішно реалізується два міжнародні проекти – ЄС/ПРОООН та Despro», – зазначив Олександр Сітак.

За його словами, ці проекти спрямовані на створення якісних умов життя громадян у сільській місцевості.

«У рамках проекту ЄС/ПРОООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», в районах області за різними напрямками реалізується 54 мікропроекти. 14 громад за напрям роботи обрали поліпшення водопостачання, 27 – впровадження енергоощадних технологій в закладах освіти, реконструкцію вуличного освітлення,  5 – покращення надання медичних послуг (реконструкція ФАПів та амбулаторій), 6 – впровадження інноваційних технологій енергозбереження, 2 громади створюють сільськогосподарські кооперативи», – додав посадовець.

З 11 до 16 зросла кількість мікропроектів, які реалізуються у рамках гранту DESPRO. Вони реалізуються на умовах співфінансування.  

«Сумщина довела, що може успішно працювати з міжнародними громадськими організаціями. Саме тому кількість проектів постійно зростає. Влада докладатиме зусиль, аби подібна тенденція збереглася і надалі», – підкреслив директор Департаменту економічного розвитку та торгівлі облдержадміністрації.