СУМЩИНА – ІНВЕСТИЦІЙНО ПРИВАБЛИВИЙ РЕГІОН

Віктор ЧЕРНЯВСЬКИЙ: «Область посідає третє місце в Україні за темпами зростання обсягу прямих іноземних інвестицій»

«На виконання завдань та доручень Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА завдяки активній співпраці влади та бізнесу ми забезпечуємо сталий розвиток економіки регіону. Влада створює комфортні умови для ведення бізнесу та залучення іноземних інвестицій», – зазначив перший заступник голови облдержадміністрації під час засідання робочої групи сталого економічного розвитку, бізнес-клімату, інвестицій, міжнародної інтеграції і співпраці Регіонального комітету з економічних реформ.

За його словами, реалізація інвестиційних проектів дозволила залучити в економіку області 422,2 мільйона доларів США прямих іноземних інвестицій, що на 9,3% більше обсягів на початку року.

За принципом «єдиного інвестиційного вікна» забезпечується супровід проектів підприємств: ПАТ «Крафт Фудз Україна», ТОВ «Керамейя», ТОВ «Гуала Кложерс Україна», АТ «Технологія».

У 2013 році на створення, розширення, реконструкцію та модернізацію виробничих потужностей, придбання машин, обладнання та їх монтаж передбачається залучити понад 1 мільярд гривень капітальних інвестицій.
За перше півріччя 2013 року промисловими підприємствами залучено понад
490 мільйонів гривень власних інвестиційних ресурсів, що у 1,5 раза більше, ніж минулого року.