ПОГЛИБЛЮЄМО СОЦІАЛЬНО-ТРУДОВІ ВІДНОСИНИ

Термін дії Протоколу про наміри щодо участі Федерації роботодавців України в реалізації Стратегії розвитку області «Нова Сумщина – 2015» подовжено до 2015 року

Таке рішення прийнято під час засідання робочої групи сталого економічного розвитку, бізнес-клімату, інвестицій, міжнародної інтеграції і співпраці Регіонального комітету з економічних реформ.

«Сумщина – одна з перших в державі, де відповідно до вимог Закону «Про соціальний діалог в Україні» створено Регіональну тристоронню соціально-економічну раду. Завдяки ефективній співпраці влади, профспілок та роботодавців в області відбуваються позитивні зміни в економічній та соціальній сферах, забезпечується сталий розвиток регіону», – зазначив перший заступник голови облдержадміністрації Віктор ЧЕРНЯВСЬКИЙ.

У рамках розвитку соціального партнерства в області діє Регіональна угода між Сумською обласною державною адміністрацією, Сумською обласною радою профспілок та Сумською обласною організацією роботодавців «Сумський регіон», метою якої є створення кращих умов для збереження, відтворення, розвитку трудового та людського потенціалу регіону, підвищення рівня та якості життя, рівня зайнятості та розвитку ринку праці, зростання доходів населення, підтримка соціально-вразливих верств населення.

У рамках домовленості між обласною владою та Федерацією роботодавців України буде посилено співпрацю з вищими навчальними закладами області щодо підготовки майбутніх висококваліфікованих спеціалістів та підвищення кваліфікації керівних кадрів підприємств області, підкреслив Віктор Чернявський.