МАЄМО НАЙНИЖЧИЙ ІНДЕКС СПОЖИВЧИХ ЦІН НА ТОВАРИ ТА ПОСЛУГИ

10 жовтня 2013 року директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сітак О.М. провів нараду з питань цінової ситуації на регіональному споживчому ринку за результатами 9 місяців 2013 року за участю керівників Департаменту.

У ході наради заслухані результати діяльності органів виконавчої влади у сфері забезпечення виконання завдань Уряду та вимог законодавства з питань цінової ситуації на регіональному споживчому ринку.

Зокрема відзначено, що за 9 місяців 2013 року на Сумщині зафіксовано найнижчий серед всіх інших регіонів України індекс споживчих цін на товари та послуги – 98,5% (по Україні – 99,4%). Нижчі від середніх по Україні і темпи зниження споживчих цін на продукти харчування та безалкогольні напої – 97,4% (по Україні – 97,7%).

За сукупною вартістю основних продуктів харчування, що досліджуються Науково-дослідним інститутом продуктивності агропромислового комплексу, область посідає 7 місце серед 27 регіонів України за низьким рівнем цін.

"Досягнення таких показників є насамперед результатом успішної реалізації в області Програми економічних реформ на 2010-2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава" та Стратегії економічного і соціального розвитку Сумської області на період до 2015 року "Нова Сумщина – 2015", - підсумував директор Департаменту Олександр Сітак.