СТРАТЕГІЧНІ ІНІЦІАТИВИ ТА НОВІ МОЖЛИВОСТІ: ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ РАДИ ПІДПРИЄМЦІВ

Відбулося засідання ради підприємців при Сумській обласній державній адміністрації, на якому найбільш активні представники підприємницької спільноти залучилися до обговорення та пошуку спільних шляхів вирішення проблем малого бізнесу.

Представники Українського національного офісу інтелектуальної власності та інновації  надали інформацію про нові можливості захисту інтелектуальної власності та підтримки інноваційного розвитку бізнесу.

Директор Департаменту міжнародного співробітництва та економічного розвитку Сумської ОВА Олександр Кучков та керівник Сумського обласного управління АТ «Ощадбанк» Ольга Д’яконова проінформували присутніх про реалізацію державних програм підтримки бізнесу у рамках проєкту «Зроблено в Україні» та можливості використання альтернативних джерел енергії для бізнесу, зокрема, відновлювальних джерел енергії, таких як сонячні електростанції. Також було наголошено на спрощенні процедур підключення та отримання дозвільних документів у АТ «Сумигаз» та АТ «Сумиобленерго» для сонячних електростанцій та когенераційних установок.

Також було прийнято рішення щодо оновлення складу ради для підвищення її ефективності та залучення нових активних представників бізнес-спільноти.

Депутат Сумської обласної ради Вадим Ващенко закликав підприємців Сумської області переорієнтувати свої бізнеси на військові потреби з метою підтримки економічної стабільності регіону та зміцнення національної обороноздатності.

Засідання стало важливою платформою для обговорення актуальних проблем та шляхів їх вирішення. Учасники висловили готовність до подальшої співпраці та активної участі в розвитку підприємницького середовища Сумської області.