ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ

З метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості Департамент міжнародного співробітництва та економічного розвитку Сумської обласної державної адміністрації повідомляє про початок процедури визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту документу державного планування «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Сумської області на 2024 рік».

Строк громадського обговорення заяви – 10 (десять) днів з даної публікації.

З текстом заяви можна ознайомитись тут та в Єдиному реєстрі стратегічної екологічної оцінки на Єдиній екологічній платформі «ЕкоСистема».

Зауваження і пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту документу державного планування «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Сумської області на 2024 рік» надсилати до Департаменту міжнародного співробітництва та економічного розвитку Сумської обласної державної адміністрації: 40000, м. Суми, майдан Незалежності, 2, тел. (0542) 78 98 36; на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з темою листа «До заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки» та до Єдиного реєстру стратегічної екологічної оцінки. Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Контактна особа: Шумило Ірина Іванівна – заступник начальника управління – начальник відділу регіонального економічного розвитку управління регіонального економічного розвитку Департаменту міжнародного співробітництва та економічного розвитку Сумської обласної державної адміністрації, тел. (0542) 78 98 36.