КОНКУРС НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА АГЕНЦІЇ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Наглядова рада Установи «Агенція регіонального розвитку Сумської області» оголошує про проведення конкурсу на посаду директора Агенції.

Документи для участі в конкурсі приймаються з 01.04.2024 по 10.04.2024 включно.

На першому етапі проведення конкурсу кандидатами на посаду директора Агенції готується пакет необхідних документів (матеріалів), який надається до Департаменту міжнародного співробітництва та економічного розвитку Сумської обласної державної адміністрації або поштовим відправленням з позначкою «На конкурс директора АРР Сумської області» (за адресою: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40000, каб. 104 або 108) та дублюються на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Контактний телефон: (0542) 78 98 36.

На другому етапі на засіданні Наглядової ради Агенції буде проведено співбесіду з претендентами (дату, час, місце, формат співбесіди Наглядова рада Агенції повідомляє претендентів додатково).

До участі в конкурсі запрошуються претенденти, які мають вищу освіту і отримали базову спеціальність (у галузях і напрямках економічної, юридичної, природничої, інженерно-технічної освіти, а також – суспільних наук і державного управління).

Матеріали, необхідні для проведення співбесіди, розміщені в Кваліфікаційних вимогах до претендентів на посаду директора Агенції (посилання) https://gue.sm.gov.ua/images/docs/Ag_REG_ROZV/ARR_vymogy.pdf.

Детальніше:https://gue.sm.gov.ua/index.php/uk/agentsiya-regionalnogo-rozvitku