РОЗВИТОК МІЖМУНІЦИПАЛЬНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА - ВИМОГА ЧАСУ

Про це йшлося у ході проведеного у м. Київ тренінгу "Міжмуніципальне співробітництво. Залучення додаткових ресурсів для підвищення якості життя громад" для територіальних громад Сумської, Полтавської та Чернігівської областей. Захід був організований у рамках Проєкту Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування HOVERLA / проєкт USAID в Україні.

До заходу долучилися представники Департаменту міжнародного співробітництва та економічного розвитку Сумської ОДА Ірина ДРЕМОВА та Оксана Гайдук, а також 5-ти громад-партнерок Проєкту (Попівська, Роменська, Лебединська, Охтирська, Чернеччинська).

Аспекти, можливості та форми - ці та багато інших питань налагодження співробітництва громад, як міжмуніципального,  так і транскордонного (міжрегіонального), було обговорено у ході тренінгу. Громади Полтавської та Волинської областей презенували свої позитивні результати від такої діяльності.

За результатами заходу громадами було сформовано власні дорожні карти запровадження міжмуніципального співробітництва, зокрема із залучення міжнародних партнерів та переваг міжрегіонального (транскордонного) співробітництва.