ЗРОБЛЕНО В УКРАЇНІ: ІНІЦІАТИВА ПРЕЗИДЕНТА ВЖЕ ПРАЦЮЄ НА СУМЩИНІ

В області відкрито перший регіональний офіс платформи «Зроблено в Україні». Він орієнтований на мікро- та малий бізнес. Підприємці зможуть отримати кваліфіковану консультацію та інформацію про програми підтримки

Про це йшлося вчора під час спільної наради керівництва держави, області та місцевих товаровиробників. Участь у нараді взяли Президент України Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ та Перша віцепрем'єр-міністерка – міністерка економіки України Юлія СВИРИДЕНКО.

Начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир АРТЮХ подякував керівництву держави за увагу до Сумщини, особливо до місцевого бізнесу в умовах війни.

Попри надскладні умови, в області працює понад 230 значних за обсягами підприємств. Виробники, які продовжують свою діяльність у прифронтових областях — це наша гордість і справжнє натхнення.

Підприємства Сумської області продовжують експортувати продукцію за кордон, виготовляють одяг для ЗСУ і перемагають у закупівлях  DOT - Державний оператор тилу, створюють першу в історії вітчизняну машину для розмінування, матеріали для відбудови, одяг, харчі та десятки інших продуктів.