ПІДСУМКИ ВЕБІНАРУ «ГРАНТИ ЯК ДІЄВИЙ ІНСТРУМЕНТ ДЛЯ РОЗВИТКУ БІЗНЕСУ ТА ВІДНОВЛЕННЯ ГРОМАД»

За ініціативою Департаменту міжнародного співробітництва та економічного розвитку Сумської обласної державної адміністрації спільно з агенцією «Grant Guide UA» 09 лютого 2024 року в м. Суми проведено вебінар на тему: «Гранти як дієвий інструмент для розвитку бізнесу та відновлення громад».

На ньому були розглянуті актуальні програми для бізнесу та громад, а також методи пошуку грантів, що є надзвичайно важливими для підприємців, громадських організацій та органів місцевого самоврядування. Учасники вебінару отримали не лише теоретичні знання, але й практичні поради та інструменти для ефективного здійснення пошуку механізмів залучення грантів.

Ірина Фіщук як засновниця агенції «Grant Guide UA» та досвідчена консультантка з написання грантових проєктів надала учасникам вебінару широкий діапазон знань у цій сфері та поділилася цінними порадами щодо успішного залучення грантів. Надія Єременко та Володимир Письмак, незалежні консультанти з розвитку бізнесу та експерти у написанні грантів, спрямували свої виступи на підвищення обізнаності учасників заходу щодо того, як підприємці можуть досягати своїх цілей за допомогою грантового фінансування, розповіли про грантовий календар агенції.

У вебінарі взяли участь 54 особи з різних сфер підприємництва та представники органів влади області, що свідчить про активний інтерес до теми та значущість події для розвитку бізнесу та громад у регіоні.