СПІЛЬНІ ПЛАНИ НА ПЛІДНУ СПІВПРАЦЮ З МОМ

У ході онлайн зустрічі першого заступника голови Сумської обласної державної адміністрації – начальника обласної військової адміністрації Тараса Савченка з представниками Міжнародної організації з міграції, місії в Україні (МОМ) було окреслено напрямки співробітництва на 2024 рік.

До заходу долучилися представники Департаменту міжнародного співробітництва та економічного розвитку Сумської обласної державної адміністрації, а також Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації.

Зокрема основна увага була присвячена обговоренню напрямків проєктів, які можуть бути профінансовані за рахунок коштів Фонду відновлення українських громад. Пріоритетними для МОМ є проєкти у сфері продовольчої безпеки та підтримки малого й середнього бізнесу.

Тарас Савченко акцентував увагу на тому, що всі наші кроки здійснюються відповідно до пріоритетів, визначених у Стратегії економічного відновлення та розвитку Сумської області на 2022-2024 роки. Зокрема, у напрямках аграрного сектору та розвитку людського потенціалу.

За результатами зустрічі її учасники домовились про більш детальне опрацювання питань для досягнення узгодженої позиції щодо пріоритетних проєктів відновлення та розвитку Сумщини на поточний рік.

 

Більше про міжнародну діяльність на Сумщині  на сторінці Регіонального офісу міжнародного співробітництва Сумської області: https://gue.sm.gov.ua/index.php/uk/regionalnij-ofis-mizhnarodnogo-spivrobitnitstva