УКРАЇНСЬКІ ПІДПРИЄМЦІ ЗМОЖУТЬ БЕЗКОШТОВНО НАВЧАТИСЬ В STANFORD GRADUATE SCHOOL OF BUSINESS

Акселератор для українських стартапів Українського Католицького університету спільно з однією із семи професійних шкіл Стэнфордського університету (Stanford Graduate School of Business) Вищою школою бізнеса запускають безкоштовну освітню програму для 42 українських підприємців малого та середнього бізнесу - Stanford Ignite Ukraine.

Програма покликана сприяти розвитку українських підприємців, забезпечуючи їх доступом до найкращих навчальних та мережевих ресурсів зі світу бізнесу та надасть фундаментальні інструменти: починаючи від побудови бізнес-моделей, маркетингу до фінансів та дизайн-мислення. Окрім цього, учасники матимуть змогу практично застосувати отримані знання, працюючи в командних проектах, яких згодом презентують перед інвесторами, експертами та іншими підприємцями Кремнієвої долини.

Навчання розпочнеться у лютому 2024 року і триватиме 4 тижні онлайн та 3 тижні офлайн в Stanford Graduate School of Business (США). Організатори покривають вартість навчання, проживання та основні логістичні витрати.

Таймлайн:

 1. 04/12 – 30/12 23:59 — подача заявок.
 2. до 15/01 — відбір кандидатів.
 3. 22/01-26/01 — формування групи, підписання документів із кандидатами.
 4. 29/01-12/02 — створення команд і призначення венчурних проектів.
 5. 19/02-15/03 — онлайн-частина програми.
 6. 19/03-07/04 — офлайн частина програми на кампусі Stanford GSB.

Взяти участь у програмі можуть власники малих та середніх бізнесів, які прагнуть їх розвивати, впроваджувати інновації, запускати нові продукти/послуги, масштабуватись, залучати інвестиції, виходити на нові ринки чи мають інші ідеї зростання. Це буде основна мотивація, за якою обиратимуть учасників.

За профілем підприємця:

 • 3+ роки підприємницького досвіду;
 • наявність українського громадянства;
 • ведення бізнесу в Україні;
 • рівень володіння англійською мовою – Upper Intermediate (B2), оскільки навчання відбувається виключно англійською мовою. Наявність сертифікатів TOEFL, IELTS, Cambridge Certificate буде перевагою.

За профілем бізнесу:

 • будь-яка виробнича, продуктова чи сервісна компанія;
 • зі стабільним річним оборотом;
 • зареєстрована в Україні юридична особа, ФОП, ТОВ, ПП чи інша організаційно-правова форма;
 • компанії із штатом від 8 до 249 працівників;
 • фактично не перебуває та не провадить господарську діяльність на територіях активних бойових дій, на яких функціонують державні електронні інформаційні ресурси, або тимчасово окупованих російською федерацією територіях України, включених до переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією, затвердженого Мінреінтеграції, для яких не визначена дата завершення бойових дій або тимчасової окупації (для ознайомлення з наказом Мінреінтеграції перейдіть за цим посиланням;
 • не має жодних триваючих судових процесів судових обмежень, відсутність заборгованості з податків, зборів та загальнообовʼязкових платежів перед бюджетами всіх рівнів.

Які основні вимоги.

 • активна участь та залученість в усі заходи програми, включаючи воркшопи, лекції від запрошених спікерів, нетворкінг, менторські сесії;
 • обов’язкова готовність виділяти 15-20 год на тиждень для онлайн частини навчання;
 • впровадження отриманих знань й досвіду в існуючий бізнес після завершення навчання та подальша комунікація і подання звітів про результати впродовж шести місяців з метою порівняння й визначення впливу програми на розвиток підприємства.

Реєстрація та поширені питання/відповіді щодо участі в програмі за посиланням: https://ucucfe.com.ua/education/programs/stanford-ignite-ukraine/